test
Yerinde Montaj & Teslim

Yerinde Montaj & Teslim

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

2 Yıl Garanti

2 Yıl Garanti

20 Yıllık Tecrübe

20 Yıllık Tecrübe

Wooden House

Kurumsal

Bizi Tanıyın

Şanver Orman Ürünleri A.Ş. 2004 yılında idealist bir yönetim, gelişen teknolojiye ayak uydurabilen çalışanları ile birlikte 600 m2 üretim sahası olan küçük bir atölyede işe başladı. Amaç ahşabın tıpkı eski zamanlarda olduğu gibi, vazgeçilmez bir yapı malzemesi olabilirliğini anlatmaktı.

Şanver Ahşap ilk atılımını 2007 yılında, ahşabın insanlar nazarındaki ilgisini çekebilmenin mücadelesini vermek için, 2500 m2 toplam alanı olan bir fabrikaya taşınarak yaptı. Otellere, belediyelere, toplu konutlara firma olarak çok sevdiğimiz ahşabı sevdirme ve anlatma mücadelesi verdi.

Firmamızın, halen devam eden son hamlesinde 2008 yılında toplam yüzölçümü 20.000 m2 olan bir arsa satın alındı. 201 O yılında toplam 11 .000 m2 kapalı alan inşaatı tamamlanarak profesyonel ekip yönetiminde tam otomasyonlu makine parkı devreye alındı. Şanver A.Ş. Hizmetlerine, Türkiye ve dünya bazlı ahşap uygulama ve ticareti ile yön vermekte olup, üniversitelerde ve benzeri kurumlarda ileriye dönük projelerin olgunlaşmasına imza atmaya devam etmektedir. ( San-Tez Projesi , Tübitak Projeleri)Hedefimiz, beton ve çelik malzemenin soğuk yüzü yerine, ahşabın sıcak ve samimi duruşunu sizlerin beğenisine sunmak. 

Bunları sağlayabilmek adına; 

Makine, ekipman ve fabrika binalarına yatırım yapmanın yanı sıra öncelikle bu maddi değerleri farklılığa dönüştürebilecek insanların eğitimi ve profesyonelliği için efor sarf ettik. 

Bu amaçlarla ve işinde uzman profesyonel yönetim kadromuzun çalışmalarıyla ... 

 • Her departmanda işe uygun personel istihdamına sahibiz. Yöntemimiz ise yenilikçi ve profesyonel İK uygulamalarıdır.
 • Personelin kişisel gelişimi amaçlı yazılı, görsel ve uygulamalı işbaşı eğitimleri ile kısa sürede adaptasyon sağlanmasını hedefliyoruz. Her çalışan için her seviyede, eğitim ihtiyaç analizleri ile şekillenen fiili eğitimler veriyoruz.
 • Firma bağlılığı ve çalışma isteği yaratacak pozitif ortamı temin etmek için çaba sarf ediyoruz.
 • Yüksek standartlı ham madde ve yardımcı malzeme tedariği için yurtiçi ve yurtdışı kanallarını sonuna kadar kullanıyoruz.
 • Yüksek standartlı üretim ve imalat hedefi ile hem makine hem organizasyon amaçlı büyük çapta yatırımlar gerçekleştirdik. Sonuçta tüm ihtiyaçların bünyemizde karşılanabildiği yıllık 15.000 m3 ağaç işleyip ürüne dönüştürebilen tam entegre bir tesis ortaya çıkardık.
 • Üretimin ve sistemin her aşamasında ileri ve geri yönde sorunsuz çalışan bir kalite kontrol sistemi oluşturduk. Bu sistem sayesinde son tüketici memnuniyetini sağlamak için en yüksek standartları uyguluyoruz.

 

ISO 9001-2000, TSE-TSEK VE OHSAS 18001 Belgelerine sahibiz ..

 • 11 .000 m2 kapalı,20.000 m2 toplam fabrika alanı
 • 2.000 m2 teşhir alanı
 • Otomasyonlu hızar-kesim hatları
 • Kalipre zımpara ve modernize profil hatları
 • Vakum Emprenye Tesisi
 • Yüksek kapasiteli kurutma fırınları
 • CNC tezgah yatırımları
 • Otomatik çoklu delik ünitesi
 • Laminasyon pres tesisi
 • Boya uygulama tesisi
 • Çok amaçlı demir işleme tesisi

Tüm süreçlerin başlangıcında ve sonucundaki tek amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir.

Bu sebepten ötürü yapımız hiçbir zaman stabil ve durağan olmayacak. Her gün bir adım ileriyi ve yeniyi hedeflemeyi sürdüreceğiz. Bunun için gereken gelişimi ve değişimi sağlamak adına durmaksızın ve azimle çalışmaya devam edeceğiz.

Ürünler

Medya Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Sağlıklıdır: Doğal bir materyal olması sebebi ile ahşap kimyasal malzemeler içermez. Nefes alan yapısı sayesinde doğal bir hava sirkülasyonu sağlayarak yüksek oksijen dolanımına olanak verir.

Ahşap evler kış mevsimi için idealdir. Çünkü evi sıcak tutmak için az enerji tüketir. ... Bu tür evlerin özelliği enerji tüketiminin çok düşük olmasıdır. Üstelik geleneksel ısıtma ve diğer yaygın ısınma yollarına ihtiyaç duymadan sene boyunca sıcaklık muhafaza edilir.

"Diğer yapı malzemelerine göre, depreme karşı önemli avantajları olan ahşap yapı, depremde daha güvenli yapı sistemlerindendir." ... Ahşap, sağlam ve hafiftir. Ahşap yapı iskeletinde çok sayıda eleman ve çivili birleşme yeri olduğundan kuvvetleri absorbe eden çok miktarda yük yolu vardır

Bizden Haberler

23 Ağustos 2021

Web Sitemiz Yenilenen Arayüzü ile Sizlerle

Kurumsal web sitemiz, daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak, müşterilerimizin ve potansiyel müşterilerin aradıkları nitelikli bilgiye en hızlı ve kolay yoldan ulaşmasını sağlamak amacıyla altyapı, arayüz ve içerik olarak yeni

Devamını Gör

Neden Ahşap Ev?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.